Published by: Игорь Князев 28.03.2023

Ігор Львович Левенштейн

Ігор Левенштейн народився 1957 року в Запоріжжі. Син радянських інженера і вчительки змолоду звик до того, що називається «чесна бідність», і добре зберігся.

Вивчився на викладача російської мови, але віддав перевагу радянській школі перед Радянською армією. Зберіг про армійську службу приємні спогади, оскільки за цей час отримав унікальний життєвий досвід - скакав на коні, грав на бас-гітарі в армійському ансамблі та відсидів термін на гарнізонній гауптвахті. В юності був дуже засмучений, дізнавшись, що хороший хлопець – це не професія. Знає потроху багато про що, що давало змогу з легкістю братися за різні види діяльності і незмінно досягати успіху. За Радянської влади працював художником-оформлювачем, а після неї – журналістом і єврейським громадським працівником. За десять років служби в телекомпанії «Хортиця» заробив репутацію «легенди запорізького телебачення».

Перебравшись у 2002 р. до Києва, регулярно друкувався в найрізноманітніших виданнях за темами «Культура», «Спорт» і «Євреї». Працював спортивним оглядачем газети «Экономические известия» і був президентом благодійного фонду «Дбайливі люди».


Сусідні публікації:
← Павло Борисович Баулін↑ Наші АвториПетро Андрійович Аршинов →