Published by: Игорь Князев 20.03.2023

Чи довго лишилось жити книжковим видавництвам?

Хоча електронні носії, безумовно, змінили ландшафт видавничої індустрії, книгодрукування навряд чи повністю зникне найближчим часом.

Друковані книги, як і раніше, мають низку переваг перед електронними носіями. Наприклад, багато читачів віддають перевагу друкованим книжкам за їхні тактильні відчуття і легкість для очей. Крім того, для читання друкованих книг не потрібне спеціальне обладнання або джерело живлення, що робить їх більш доступними в певних ситуаціях.

Крім того, багато людей, як і раніше, вважають за краще володіти фізичними копіями книг, а друковані книги мають певну сентиментальну цінність, яку не можуть повторити електронні носії.

Проте на видавничу індустрію, безумовно, вплинуло зростання електронних носіїв, і багато видавництв змістили акцент на випуск електронних книжок поряд із друкованими. Цілком можливо, що найближчими роками баланс між друкованими та електронними виданнями і далі змінюватиметься, але видається малоймовірним, що друковані книги повністю зникнуть найближчим часом.

Игорь Князев


Сусідні публікації:
← Читать, слухать?↑ Думки вголосПрочитать чи подивитись? →